Novosti i Obaveštenja

Darko Mitrović u Bitef Art Cafe-u početkom februara

Mislite na druge, podelite ovaj tekst

Njegov humor je ličan, nezaustavljiv, surov, na trenutke crn i bizaran. On preko humora  izražava i otkriva svoje najdublje strahove, nadanja, dok ujedno drži notu ozbiljnosti i ukazuje na loše pojave u našem društvu, cinično i satirično ih ismevajući. Takođe u njegovom fokusu su i menatalitet našeg naroda, naši običaji, i uopšte ljudi koji žive u Srbiji.

Naravno radi se o našem poznatom radijskom voditelju, kolumnisti i stand up komičaru Darku Mitroviću, koji početkom februara  otvara sezonu stand up nastupa u ovoj godini.

Nakon niza nastupa u beogradskim klubovima “Pelo Rio” i “Informbiro”, kraj prošle godine doneo je njegove zapažene nastupe u “Kombank dvorani”  (“Ničija budala” i “Nije mi ništa”) i  u Bitef Art Cafe-u (“Oksimoron” i “Nije mi ništa! VOL. 2”) na redu je sledeći pod nazivom “Rezervni delovi”, koji će se održati u već spomenutom Bitefu u petak 01. februara u 21č.

Ovo druženje sa publikom će po svojoj prirodi biti najemotivnije a verovatno i najznačajnije za Darka, jer je u razmaku od prethodnog i ovog nastupa ostao bez  svoje životne saputnice Sneže, koja je činila značajan deo inspiracije za njegove nastupe te će ovo veče logično biti posvećeno njoj.

Na nama je da ga podržimo na novom početku a on će to znati da nam vrati svojim razdraganim humorom.

Karte se nalaze u prodaji, možete ih poručiti i kupiti ovde →https://www.tickets.rs/program/standup-rezervni-delovi-darko-mitrovic-492

Ako se još uvek pitate da li je ovaj događaj prilagođen vama? u jednom intervjuu koji je on dao za ovaj portal, kada smo ga pitali koja je to ciljna publika kojoj se obraća, Dare nam je odgovorio :


“Ne postoji specifična ciljna grupa kojoj se obraćam. Obraćam se svima koji još uvek nisu zaboravili da se smeju, koriste mozak i prkose društvu koje se samouništava.”

Mislite na druge, podelite ovaj tekst

Marko Baljkas

Marko je rođen u Šibeniku 1990. godine. Urednik je i autor ovog portala, a pisanje mu predstavlja najdraži poziv. Veliki je zaljubljenik u kulturu i voli da bude okružen onima koji neguju slične vrednosti, teži da se nađe u centru zbivanja i da doživljeno prenese dalje. Živi i radi u Beogradu.

Ostavite komentar